Zbiórka na operację Czarka

with 2 komentarze

Czaruś to 15sto letni staruszek. W naszej od a niedawna. Został oddany przez rodzinę swojej opiekunki. Jego panią oddali do DPS, a psa wyrzucili na klatkę schodową. Dokarmiała go sąsiadka, zaczęła szukać mu domu i tak pies trafił pod skrzydła fundacji i został jednym z kosmusiów. Jest już zdiagnozowany, ma chorą wątrobę, wymaga podawania leków i karmy hepatic. Zęby były w tragicznym stanie i trzeba je było w pierwszej kolejności uporządkować, bo był tam stan zapalny, usunąć trzeba było aż 11 zębów, pozakładane są szwy. Koszt operacji to 900,00zł plus kontrolne badania przed i po operacji. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu operacji Czarusia. Nasi podopieczni to stare chore psy i wymagają stałej opieki weterynaryjnej a to niestety spore koszty. Fundacja utrzymywana jest z darowizn. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę😁 Link do zbiórki poniżej:
Operacja Czarusia

2 Odpowiedzi

1. Gosia
    | Odpowiedz

Dzień dobry,

Chciałabym zakupić dla Państwa karmy. Proszę oki formacje jakie są potrzebne oraz czy koce się przydadzą.

Z serdecznością Małgorzata Bielecka-Czajka8

• fundacja
      | Odpowiedz

Dzień dobry Pani Małgosiu,