Dwie pilne zbiórki. Prosimy o pomoc!

with Brak komentarzy

Kochani!
Parę dni temu zepsuła się nam suszarka bębnowa. Nasze dziadeczki nie utrzymują czystości, robią siusiu w domu,n a podłogę, obsikują legowiska. Więc suszarka to dla nas niezbędny do codziennego użytku sprzęt. Suszarka na 10 kg wsadu to koszt około 2500zł A ponieważ nie mamy funduszy na jej zakup jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc kosmusiowych psijaciół i fanów naszego hospicjum. Będziemy wdzięczni z każdą złotóweczkę. Zbiórke można wesprzeć tutaj:
Zbiórka na suszarkę bębnową

Potrzebujemy też bardzo Waszego wsparcia na badania krwi i usg echo serca dla kilku naszych podopiecznych:
*Timon
Psiak ma wnętrostwo ,jedno jądra schowane jest w jamie brzusznej, trzeba je usunąć.
*Dima
Czeka go kastracja, jedno jądro ma twarde i powiększone, najprawdopodobniej to guz.
*Filip
Planujemy u niego kastrację, ale Filip trochę kaszle, a ponieważ to starszy psiak chcemy sprawdzić w jakim stanie jest jego serce, bo być może ten na kaszel jest pochodzenia sercowego, trzeba ocenić czy nie ma przeciwwskazań do operacji, trzeba też skontrolować stan jego tarczycy, bo trafił do nas z ciężką niedoczynnością.
*Czarek
Wymaga kontrolnych badań krwi, bo znacznie podwyższone były parametry wątrobowe. Trzeba też rozważyć u niego kastrację, ale najpierw trzeba ocenić stan jego serduszka ,bo piesek jest wiekowy. ma ok 16 lat.
Nasze psiaki od początku istnienia fundacji są pod stałą opieką weterynaryjną, diagnozujemy, leczymy, dbamy o ich zdrowie .
Jest ich spora gromadka, więc są koszty i aby zapewnić im godną emeryturę i życie w jak najlepszej kondycji zdrowotnej musimy mieć na to środki finansowe. Starość nie musi być cierpieniem.
Link do zbiórki tutaj:
Zbiórka na echo serca i badania krwi

Będziemy wdzięczni za każdą ,nawet najdrobniejszą wpłatę.

Zostaw Komentarz