Zbiórka na puszeczki dla Puni

Punia to jedna z naszych kosmusiów, jest w fundacji już długo, ma około 15 lat, ostatnio straciła na wadze,wymiotowała,miała biegunkę, widać było,że coś niedobrego się z nią dzieje. Jest już po badaniach, okazało się, że ma zapalenie trzustki. Od czasu postawienia diagnozy jest na diecie z ograniczeniem tłuszczów. Z karmą u niej nie jest tak prosto,próbowałam różnych. Punia nie ma ząbków, wiec jest problem z pogryzieniem, karma musi być konsystencji miękkiego pasztetu-taka własnie jest karma royal canin low fat, Punia jest karmiona 3-4 razy dziennie, codziennie dostaje też Royal canin recovery liquid low fat – to karma w płynie, konsystencji gęstego mleka podawana u psiaków między innymi z niedowagą, po ciężkiej chorobie, do każdego posiłku otrzymuje też enzymy trzustkowe, które ułatwiają trawienie.
Punia jest jednym z naszych 33 psiaków, każdy jest chory więc zapewnienie środków na leczenie i karmę weterynaryjną to duże wyzwanie, bez pomocy darczyńców nie udałoby się zakupić karmy, leków, opłacić faktur za leczenie.
Zwracam się do Was Kochani z gorącą prośbą o pomoc w zakupie karmy dla Puni, ważna jest każda najmniejsza wpłata, z góry dziękuję za okazaną pomoc!
Barbara Makurat
Zbiórka na puszeczki dla Puni