Prośba o pomoc w opłaceniu faktur za leczenie.

Kochani !!!
Nasza Fundacja skupia się przede wszystkim na opiece nad psimi staruszkami. Prowadzimy dla nich dom – hospicjum. Zapewniamy im całodobową opiekę,warunki domowe,nasze psy są pod stałą opieką weterynaryjną,staramy się zapewnić im optymalne,stosowne do wieku warunki. Jak to zwykle że staruszkami bywa – chorują, a to wiąże się z niemałymi kosztami.

W ostatnim czasie ciężko zachorowały nam trzy psiaki,wymagały intensywnego leczenia….Na tą chwilę mamy do opłacenia 3 faktury.

Za leczenie Myszki ,Perełki ,Balbinki i badania Figi na około 2500zł. Na zbiórce na ratowanie Myszki, która dziś została zamknięta uzbierało się prawie 400zł. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na opłacenie części faktury za opiekę weterynaryjną.
Ale brakuje nam jeszcze ok 2100zl, tych pieniędzy niestety nie mamy.Prosimy o wsparcie na ich opłacenie.

Link do zbiórki i bazarku poniżej:

opłacenie faktur za leczenie kosmusiów
Bazarek na opłacenie faktur za leczenie kosmusiów